Vysokozdvižné elektrické paletové vozíky

Vysokozdvižné ručne vedené paletové vozíky, často krát nazývané stohovacie vozíky, slúžia k presunu a stohovaniu materiálu na prevádzkach. Najčastejšie sa ich zdvih, v bežných prevádzkach pohybuje od 1600 až po 3600 mm. Dĺžka vidlíc je vo väčšine prípadov 1150 mm.

Vysokozdvižné ručne vedené paletové vozíky ponúkajú viacero konštrukčných riešení, ktoré ešte viac urýchľujú prácu vo vybraných prevádzkach:

  • štandardné - presun a stohovanie materiálu. Tovar sa manipuluje iba na nosných vidliciach. Vozík má v spodnej časti ramená.
  • s prízdvihom - presun a stohovanie materiálu. Tovar možno brať s dvoma paletami, jedna paleta na spodných prízdvihových ramenách, druhá paleta na vidliciach. Zvyčajne má vozík s prízdvihom lepší prechodový uhol. Vozík má v spodnej časti ramená.
  • obkročné - presun a stohovanie materiálu. Tovar sa manipuluje iba na nosných vidliciach. Vozík je štandardne širší, ramená sú vysúvateľné a nastaviteľné a nezavadzajú tak pri naberaní paliet po šírke.
  • protizávažové - presun a stohovanie materiálu. Tovar sa manipuluje iba na nosných vidliciach. Vozík je štandardne dlhší, avšak pod vidlicami nie sú ramená a teda je komfortne možné naberať palety po šírke.
3 položiek celkom
Foto1
Novinka Tip
PVE12
Skladom
od €3 190

Elektrický regálový zakladač je výbornou voľbou pre každú prevádzku ktorá potrebuje stohovať tovar, alebo vykonávať občasnú nakládku a vykládku z ložnej plochy nákladného...

PVE12/1600
PVE12ND Foto1
Novinka Tip
PVE12ND
Skladom
od €4 665

Elektrický regálový zakladač s prízdvihom umožňuje lepšiu priechodnosť napr. pri nábehových plošinách, a je skvelou voľbou pre každú prevádzku ktorá potrebuje stohovať...

PVE12ND/2900
PVE12NSL
Novinka
PVE12NSL
Na dotaz
€4 999

Elektrický regálový zakladač s obkročnými podpornými ramenami je alternatívou k štandardným regálovým zakladačom. Jeho najväčšou prednosťou je možnosť manipulácie s rôznymi...

PVE12NSL/2900

Hľadáte profesionálne vybavenie pre ťažké prevádzky? Vieme Váš dopyt zabezpečiť, stačí nás kontaktovať.

Dlhodobý partner od 1993
Dlhodobý partner
naše služby poskytujeme od roku 1993 a môžete sa tak na nás spoľahnúť.
Garancia profesionality
Profesionáli
ponuku produktov vytvoril tím profesionálov, ktorý sú Vám k dispozícií pre konzultáciu.
Servis
Servis
záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou, nie sme len predajca.