Nízkozdvižné elektrické paletové vozíky

Hlavnou úlohou týchto paletových vozíkov je uľahčiť a urýchliť prácu operátorom. Bezpečne nad zemou transportovať tovar na miesto určenia. Li-Ion technológia je vhodná najmä pre možnosť kedykoľvek pripojiť stroj, resp. batériu k nabíjačke. V prípade nutnosti, sú batérie vyberateľné a užívateľ môže mať náhradnú.

 

Jednotlivé modely majú svoje prednosti, ktoré ich predurčujú byť vhodnejšími do istých typov prevádzok, avšak nenechajte sa odradiť, všetky modely sú univerzálne:

  • Model F4 - ľahký, kompaktný -. ideálny pre rozvoz a kuriérov, zmestí sa do výťahov a preferuje viac krátkych pracovných cyklov.
  • Model F2 - kompakt so stabilizačnými kolieskami - ideálny pre úzke manipulačné uličky napríklad obchodov. Zvládne vykonávať zásobovanie a bezpečne udrží aj náklad ktorý presahuje paletu.
  • Model PNE15 - stále kompaktné prevedenie, avšak s kovovou konštrukciou. Je určený do menších až stredných skladových prevádzok kde sa pracuje na kratšie pracovné operácie.
2 položiek celkom
f2 002
Novinka
PNE F2
Skladom
€1 059

Skvelý pomer ceny a výkonu pre nahradenie štandardného paletového vozíka. Významne uľahčí a urýchli prácu. Paletový vozík je navrhnutý s ohľadom na čo najergonomickejšie...

180
1e02ffb30445c93aa3a5af347e2a7430efb41ffa
Novinka Tip
PNE15/1150
Skladom
€1 655
147

Potrebujete profesionálne nástroje do Vašej prevádzky? Sme tu pre Vás, neváhajte nás kontaktovať a my pre Vás vypracujeme ponuku.

Dlhodobý partner od 1993
Dlhodobý partner
naše služby poskytujeme od roku 1993 a môžete sa tak na nás spoľahnúť.
Garancia profesionality
Profesionáli
ponuku produktov vytvoril tím profesionálov, ktorý sú Vám k dispozícií pre konzultáciu.
Servis
Servis
záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou, nie sme len predajca.